Ibis Styles Nowy Targ

Strefa wellness

Wkrótce otwarcie.

W komorze hiberbarycznej.  Tlenoterapia hiperbaryczna od wielu lat stosowana jest w medycynie. Przebojem wdarła się również do świata sportu i kosmetologii. Szerokie zastosowanie oraz widoczne efekty spowodowały, że coraz więcej osób korzysta z tlenoterapii. Stosuje się ją z powodzeniem w przypadku wielu schorzeń, w celu poprawienia urody, czy zwiększenia aktywności. (więcej na ten temat)

Teraz możesz skorzystaj z jej dobrodziejst w naszym hotelu.

Sprawdź cennik.

Ozdobą naszej strefy wellness jest hotelowy basen rekreacyjny z jacuzzi. 

Goście hotelowi korzystają z basenu w cenie pobytu bez żadnych limitów.

Zapoznaj się również z cennikiem karnetów.

photo alt text

Goście hotelowi korzystają z saunarium w ramach wyjątkowej oferty przeznaczonej tylko dla nich. W cenie 29 zł na dobę uzuskują nielimitowane wejście do wszystkich saun. 

Basen i jacuzzi Goście hotelu mają w cenie.

photo alt text

Najbardziej efektowna sauna. To w jej wnętrzu odbywają się spektakularne tematyczne ceremonie saunowe przy użyciu naturalnych aromatów. Podczas seansów prowadzonych przez naszych saunamistrzów może tutaj przebywać nawet 40 osób. Nasi saunamistrzowie podczas kilkuminutowych seansów, przygotowanych w specjalnej oprawie muzycznej, dzięki technikom rozprowadzania ciepła uczynią saunowanie przyjemniejszym i bardziej atrakcyjnym dla Klientów.

photo alt text

Zwana również łaźnią parową. Zbudowana jest z płyt ceramicznych lub tworzywa sztucznego. Piec utrzymuje stałą temperaturę, a wilgotność powietrza regulowana jest poprzez generator pary wodnej. Wilgotność względna dochodzi nawet do 100%. Zalecany czas przebywania 10-20min.

photo alt text

  Kąpiel w saunie infrared podobna jest do wygrzewania się w promieniach słońca. Ciało nagrzewane jest poprzez promienniki podczerwone zamiast gorącego powietrza. W tym typie saun panuje umiarkowana temperatura od 30°C do 50°C oraz wilgotność powietrza porównywalna do otoczenia. Zalecany czas przebywania 10-30min.

Zalety korzystania z sauny na podczerwień:
- regeneracja i oczyszczenie organizmu
- łagodzenie napięcia mięśniowego, bólów głowy, reumatyzmu i zapalenia oskrzeli
- wspomaga odchudzanie
- świetnie działa na cellulit  

photo alt text

Przekraczając próg łaźni ziołowej otoczą Państwa zapachy naturalnych aromatów ziołowych co sprawi, że poczujecie się jak na prawdziwych alpejskich łąkach. Zapachy olejków eterycznych unoszą się w powietrzu i wpływają kojąco na ogólne samopoczucie. Pobyt w łaźni ziołowej wpływa oczyszczająco i udrażniająco na drogi oddechowe, wspomaga leczenie zatok i chorób alergicznych. Czas przebywania w łaźni to 10 - 20 min.

photo alt text

Pomiędzy poszczególnymi cyklami w saunie przyjdź do strefy wypoczynku. Czekają tu na Ciebie wygodne leżaki i wydobywająca się z głośników muzyka relaksacyjna. Tu możesz się odprężyć i uzupełnić płyny.

photo alt text

1.Prysznic
Najważniejsza część przed i po korzystania z sauny. Używając prysznica ochłódź w pierwszej kolejności części ciała najdalej oddalone od serca.
2.Kostkarka
Po seansie w saunie dla mocniejszych doznań schłodź ciało kostkami lodu, które nieustannie są do Twojej dyspozycji. Orzeźwienie gwarantowane!
3.Basen
To właśnie w basenie z zimną wodą warto zakończyć schładzanie ciała.  

Pokaż na mapie