Ibis Styles Nowy Targ

Skorzystaj z oferty

Tlenoterapia hiperbaryczna od wielu lat stosowana jest w medycynie. Przebojem wdarła się również do świata sportu i kosmetologii. Szerokie zastosowanie oraz widoczne efekty spowodowały, że coraz więcej osób korzysta z tlenoterapii. Stosuje się ją z powodzeniem w przypadku wielu schorzeń.

Teraz dostępna jest również w Hotelu ibis Styles.

W sieci Accor wyjątkowo poważnie podchodzimy do spraw związanych z bezpieczeństwem naszych Gości. Nasz hotel na zlecenie Accor był audytowany przez Bureau Veritas, francuskie towarzystwo kwalifikacyjne.

W wyniku szczegółowego badania otrzymaliśmy certyfikat miejsca bezpiecznego pod kątem pandemii. 

    Hotel IBIS STYLES Nowy Targ zlokalizowany jest w centrum historycznej, biznesowej i edukacyjnej stolicy Podhala w mieście Nowym Targu.

Do dyspozycji Gości hotel oddaje 106 nowoczesnych i komfortowych pokoi, 2 sale konferencyjne do spotkań biznesowych i szkoleń, jedną z największych na Podhalu sal bankietowych o powierzchni 400 m2 do organizacji przyjęć dla 300 osób.  

Atutem hotelu jest wysoka jakość usług gwarantowana przez międzynarodową sieć Accor połączona z tradycyjną góralską gościnnością.

W obiekcie znajdzie się restauracja, bar, strefa wellness z basenem, saunami i jacuzzi oraz ponad 400 m2 powierzchni konferencyjno-bankietowej.

Tematem przewodnim obiektu jest hasło: „NA SZLAKU” gdyż to właśnie na Podhalu istnieje najstarszy znakowany szlak turystyczny.    

Hotel Ibis mieści się w Nowym Targu - historycznej i kulturowej stolicy Podhala, niemal w samym jego centrum. Wszystkie atrakcje, jakie oferuje ten region masz w zasięgu ręki, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Czytaj więcej...

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Z radością informujemy, że nasz parking został wyposażony w ładowarkę do samochodów elektrycznych.  Poniżej zamieściliśmy instrukcję i warunki korzystania.

Instrukcja

Pokaż na mapie