Ibis Styles Nowy Targ

Stefa wellness ibis Styles

W komorze hiberbarycznej.  Tlenoterapia hiperbaryczna od wielu lat stosowana jest w medycynie. Przebojem wdarła się również do świata sportu i kosmetologii. Szerokie zastosowanie oraz widoczne efekty spowodowały, że coraz więcej osób korzysta z tlenoterapii. Stosuje się ją z powodzeniem w przypadku wielu schorzeń, w celu poprawienia urody, czy zwiększenia aktywności. (więcej na ten temat)Teraz możesz skorzystaj z jej dobrodziejst w naszym hotelu.

Sprawdź cennik. ​​​​​​​

W salonie usług fryzjerskich i kosmetycznych w hotelu Ibis zadbają Państwo o urodę i zdrowie. Szeroki wachlarz zabiegów i usług kosmetycznych uzupełniony jest o strzyżenie, koloryzowanie i układanie włosów. 
Dzięki temu w jednym miejscu mogą Państwo kompleksowo przygotować się do każdego wydarzenia.

 Oddajemy do Państwa dyspozycji  zespół saun, w których spędzicie wspaniały czas i wzmocnicie odporność. Saunarium posiada również strefę chłodzenia i miejsce dla odpoczynku. Jest wygodnie połączone z naszym basenem.

Poniżej przedstawiamy nasze sauny i zaplecze, zapraszamy do saunowania we wszystkie dni tygodnia z wyłączeniem wtorku.

Goście hotelowi korzystają z saunarium w ramach wyjątkowej oferty przeznaczonej tylko dla nich. W cenie 50 zł na dobę uzuskują nielimitowane wejście do wszystkich saun w godzinach od 16 do 22. 

Basen i jacuzzi Goście hotelu mają w cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z 

Zamówienia na karnety przyjmujemy pod adresem 

Poniżej znajdziecie Państwo opisy naszych saun. Zapraszamy do odwiedzenia saunarium. Poczujecie tu Państwo autentyczny klimat saunowy.

Najbardziej efektowna sauna. To w jej wnętrzu odbywają się spektakularne tematyczne ceremonie saunowe przy użyciu naturalnych aromatów. Podczas seansów prowadzonych przez naszych saunamistrzów może tutaj przebywać nawet 40 osób. Nasi saunamistrzowie podczas kilkuminutowych seansów, przygotowanych w specjalnej oprawie muzycznej, dzięki technikom rozprowadzania ciepła uczynią saunowanie przyjemniejszym i bardziej atrakcyjnym dla Klientów.

Zwana również łaźnią parową. Zbudowana jest z płyt ceramicznych lub tworzywa sztucznego. Piec utrzymuje stałą temperaturę, a wilgotność powietrza regulowana jest poprzez generator pary wodnej. Wilgotność względna dochodzi nawet do 100%. Zalecany czas przebywania 10-20min.


  Kąpiel w saunie infrared podobna jest do wygrzewania się w promieniach słońca. Ciało nagrzewane jest poprzez promienniki podczerwone zamiast gorącego powietrza. W tym typie saun panuje umiarkowana temperatura od 30°C do 50°C oraz wilgotność powietrza porównywalna do otoczenia. Zalecany czas przebywania 10-30min.

Zalety korzystania z sauny na podczerwień:
- regeneracja i oczyszczenie organizmu
- łagodzenie napięcia mięśniowego, bólów głowy, reumatyzmu i zapalenia oskrzeli
- wspomaga odchudzanie
- świetnie działa na cellulit  

Przekraczając próg łaźni ziołowej otoczą Państwa zapachy naturalnych aromatów ziołowych co sprawi, że poczujecie się jak na prawdziwych alpejskich łąkach. Zapachy olejków eterycznych unoszą się w powietrzu i wpływają kojąco na ogólne samopoczucie. Pobyt w łaźni ziołowej wpływa oczyszczająco i udrażniająco na drogi oddechowe, wspomaga leczenie zatok i chorób alergicznych. Czas przebywania w łaźni to 10 - 20 min.


Pomiędzy poszczególnymi cyklami w saunie przyjdź do strefy wypoczynku. Czekają tu na Ciebie wygodne leżaki i wydobywająca się z głośników muzyka relaksacyjna. Tu możesz się odprężyć i uzupełnić płyny.

1.Prysznic
Najważniejsza część przed i po korzystania z sauny. Używając prysznica ochłódź w pierwszej kolejności części ciała najdalej oddalone od serca.
2.Kostkarka
Po seansie w saunie dla mocniejszych doznań schłodź ciało kostkami lodu, które nieustannie są do Twojej dyspozycji. Orzeźwienie gwarantowane!
3.Basen
To właśnie w basenie z zimną wodą warto zakończyć schładzanie ciała.

Pokaż na mapie