Relaks i odpoczynek

Strefa wellness

Wkrótce otwarcie

Sauna sucha - widowiskowa

Najbardziej efektowna sauna. To w jej wnętrzu odbywają się spektakularne tematyczne ceremonie saunowe przy użyciu naturalnych aromatów. Podczas seansów prowadzonych przez naszych saunamistrzów może tutaj przebywać nawet 40 osób. Nasi saunamistrzowie podczas kilkuminutowych seansów, przygotowanych w specjalnej oprawie muzycznej, dzięki technikom rozprowadzania ciepła uczynią saunowanie przyjemniejszym i bardziej atrakcyjnym dla Klientów.

Sauna sucha
Lokalizacja

Sauna parowa

Zwana również łaźnią parową. Zbudowana jest z płyt ceramicznych lub tworzywa sztucznego. Piec utrzymuje stałą temperaturę, a wilgotność powietrza regulowana jest poprzez generator pary wodnej. Wilgotność względna dochodzi nawet do 100%. Zalecany czas przebywania 10-20min.

Sauna infrared

Kąpiel w saunie infrared podobna jest do wygrzewania się w promieniach słońca. Ciało nagrzewane jest poprzez promienniki podczerwone zamiast gorącego powietrza. W tym typie saun panuje umiarkowana temperatura od 30°C do 50°C oraz wilgotność powietrza porównywalna do otoczenia. Zalecany czas przebywania 10-30min.

Zalety korzystania z sauny na podczerwień:
- regeneracja i oczyszczenie organizmu
- łagodzenie napięcia mięśniowego, bólów głowy, reumatyzmu i zapalenia oskrzeli
- wspomaga odchudzanie
- świetnie działa na cellulit

Lokalizacja
Lokalizacja

Sauna ziołowa

Przekraczając próg łaźni ziołowej otoczą Państwa zapachy naturalnych aromatów ziołowych co sprawi, że poczujecie się jak na prawdziwych alpejskich łąkach. Zapachy olejków eterycznych unoszą się w powietrzu i wpływają kojąco na ogólne samopoczucie. Pobyt w łaźni ziołowej wpływa oczyszczająco i udrażniająco na drogi oddechowe, wspomaga leczenie zatok i chorób alergicznych. Czas przebywania w łaźni to 10 - 20 min.

Grota solna

Pomieszczenie w całości wykonane z brył solnych, wyposażone w tężnie solankowe. Panuje tam nadmorski mikroklimat.

Lokalizacja
Lokalizacja

Strefa wypoczynku

Pomiędzy poszczególnymi cyklami w saunie przyjdź do strefy wypoczynku. Czekają tu na Ciebie wygodne leżaki i wydobywająca się z głośników muzyka relaksacyjna. Tu możesz się odprężyć i uzupełnić płyny.

Strefa Schładzania

1.Prysznic

Najważniejsza część przed i po korzystania z sauny. Używając prysznica ochłódź w pierwszej kolejności części ciała najdalej oddalone od serca.

2.Kostkarka

Po seansie w saunie dla mocniejszych doznań schłodź ciało kostkami lodu, które nieustannie są do Twojej dyspozycji. Orzeźwienie gwarantowane!

3.Basen

To właśnie w basenie z zimną wodą warto zakończyć schładzanie ciała.

Lokalizacja