Konferencje i bankiety

Sala konferencyjno-balowa

Hotel Ibis Styles to idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych m.in. wesela, bale, studniówki, chrzty św, I Komunii Św, urodziny, imprezy integracyjne, bankiety. Sala balowa na 300 osób

Lobby bar

Lobby Bar to idealne miejsce, aby usiąść, odpocząć i porozmawiać przy kawie i pysznym ciastku. Sprawdza się doskonale zarówno na biznesowy lunch jak i wieczornego drinka.

Sale konferencyjne

Hotel IBIS STYLES to obiekt oferujący możliwość organizacji służbowych spotkań, szkoleń i konferencji. Polecamy 3 w pełni klimatyzowane sale z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia.

SALA 1

Duża i nowoczesna sala konferencyjna. Sala klimatyzowana wyposażona w nowoczesny projektor multimedialny, nagłośnienie, internet WIFI, światło dzienne lub zaciemnienie. Sala idealna do prowadzenia szkoleń firmowych czy konferencji. Jednorazowo sala może pomieścić w układzie teatralnym 400 osób. Salę tą można podzielić na dwie sale konferencyjne dzięki wysuwanymi ściankami modułowym.

SALA VIP ROOM

Mała sala konferencyjna typu VIP ROOM do prowadzenia szkoleń czy spotkań biznesowych dla małych grup. Sala wyposażona w 65 calowy TV SMART dostosowany do prezentacji multimedialnych, internet wifi, klimatyzacja, możliwość zaciemnienia Sali. Sala dla 20 osób z zapleczem kawowym.